Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Заміна старих газопроводів, закупка та встановлення газорегулюючого обладнання і спецінструментів, а ще виявлення та ліквідація витоків газу – це лише частина роботи працівників АТ «Дніпропетровськгаз».
Щоб подача блакитного палива у кожній оселі була безперебійною та безаварійною, служба «104» працює цілодобово у будь-яких умовах. Своєчасна сплата за послуги з розподілу газу не лише гарантує надання якісних послуг, а й безпеку самих споживачів.
Зараз розрахуватися за доставку газу можна не лише просто та швидко, а й екологічно! Паперові рахунки вже давно витісняють онлайн-способи оплати.
Зокрема, передати показання лічильників та сплатити за доставку газу можна за допомогою чат-боту 7104 у Viber, мобільних додатків 104 Mobile (для Android) та 104 Mobile Light (для iOS), а ще в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.
Для зручності клієнтів, в АТ «Дніпропетровськгаз» пропонують скористатися експрес-реєстрацією в Особистому кабінеті. Для цього достатньо подзвонити з мобільного до контакт-центру (тел. 067 00 90 104) і назвати Ваш особовий рахунок. Логін і пароль для входу в Особистий кабінет надішлють в смс.
Розраховуйтеся за доставку газу дистанційно – заощаджуйте час та бережіть своє здоров’я!