www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізький міськрайонний центр зайнятості інформує
Версія для друку Написати листа

Криворізький міськрайонний центр зайнятості інформує:
На період загальнонаціонального карантину через загрозу коронавірусу Криворізьким міськрайонним центром зайнятості запроваджується тимчасові особливості обслуговування клієнтів з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

У межах карантину, згідно наказу Державного центру зайнятості № 21 від 17.03.2020, установа переходить максимально у режим дистанційної роботи.

Для отримання потрібної інформації рекомендуємо звертатися за номерами телефонів або на електронні адреси:

(056)470-11-20; (056)470-10-70 -
чергові фахівці центру зайнятості;
Електронна адреса: 470krmcz@gmail.com
(056)722-24-07; (056)722-24-05 –


« гаряча лінія Дніпропетровського ОЦЗ»

Електронна адреса: ocz@dnpocz.gov.uaКлієнтам, які вперше звертаються до центру зайнятості:

1. Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції, яка розміщена при вході в центр зайнятості. Надаються копії документів необхідних для реєстрації: паспорт; ідентифікаційний номер; трудова книжка (інші документи, які підтверджують страховий стаж); документи про освіту.

  Кожен лист копії документів (у т.ч. і електронної версії) необхідно завірити власним підписом, з зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, номеру телефону та поточної дати.
2. Опрацювання документів проходить щоденно, за результатом чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить.
3. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.
  Клієнтам, які вже зареєстровані як безробітні:

  1. Кар’єрний радник з вами буде комунікувати засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації. Якщо ваші контакти змінилися рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником або через гарячу лінію обласного центру зайнятості.
  2. На період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту). Відвідування центру зайнятості, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування центру зайнятості.

  Просимо вибачення за незручності
  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор