www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Укладено договір про провадження волонтерської діяльності!
Версія для друку Написати листа


У Криворізькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області укладено договір про провадження волонтерської діяльності
«Любити і допомагати» – девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. А також – турботи, самовідданості та доброти.
Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства, що втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.
10 червня 2020 року начальником Криворізького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуардом Обухом було підписано договір про провадження волонтерської діяльності з керівником Криворізького філіалу благодійної організації «Легалайф-Україна» Світланою Макогон.
Ціль волонтерської роботи із клієнтами пробації, щоб правопорушник усвідомив, що скоєний ним злочин, – це велика помилка, яку більше не можна допускати у своєму житті і потрібно після понесеного покарання повернутися до суспільства повноцінним законослухняним громадянином своєї держави.
Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди. Саме це допомагає суспільству впевнено стояти на ногах, а волонтеру – отримати задоволення і безцінний життєвий досвід, набути професійних знань та навичок.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор