www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Дитинство – особливий період життя
Версія для друку Написати листа
Дитинство особливий період життя.

Улюблена пора кожної дитини – шкільні канікули і, якщо ви хочете наповнити життя свого чада яскравими подіями і позитивними емоціями – ми знаємо, що вам запропонувати. З настанням літа батьки намагаються віддалити своїх дітей від пильного, гучного і метушливого міста. І тоді, на допомогу нам приходять дитячі літні табори, в яких можна пожити в наметі, постріляти з лука або пограти в Робінзона Крузо та багато чого ще. Путівка в дитячий табір може бути хорошою альтернативою, адже сучасних дітей вже не здивуєш оригінальними іграшками, модними речами або новими гаджетами. Особливо, в сучасних таборах, де немає строгих правил, дітей ні до чого не примушують, всі заняття добровільні, щодня проходять різні активності: можна просто погуляти на пляжі, пограти в волейбол, настільні ігри, та інше. Подорожі ось, що потрібно дітям. Ну, а оскільки дитинство – це важливий період з точки зору фізичного і психічного розвитку, в якому закладається, власне, фундамент особистості, вкрай важливо, щоб дитина якомога частіше спілкувалась з іншими дітьми.
Дитячі табори – справжня знахідка для батьків. Мами і тата спокійні за життя і здоров'я свого чада, а діти, в свою чергу, проводять канікули з користю! Грамотно організовані програми дитячих таборів, режим, заняття (в яких діти пізнають світ граючись), захоплюючі заходи – все це доводиться до душі і малюкам, і навіть підліткам.

Так одним з таборів відпочинку на території Криворізького району є комунальний заклад "Дитячий оздоровчий табір Зміна" Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Табір розташований на території села Грушівка Криворізького району, вул. Олександра Довженка, буд. 1В (поза межами населеного пункту), в мальовничому та екологічному місці на березі Каховського водосховища, має свій пляж (відстань до пляжу не більше 200 м). Територія закладу огороджена бетонною огорожею (1,8 м), охороняється цілодобово постійними охоронниками та на час зміни і працівниками поліції.
Територія табору становить 12,2 га, з них лісопаркова зона (листяні та хвойні насадження) – 7 га. Для перебування під час дощу та захисту від сонця на території розташовані 9 альтанок, є приміщення для проведення занять гуртків та клуб. Медичний блок розташований в окремому приміщенні, де є кабінет лікаря, процедурний кабінет, дві палати, кімната гігієни для дівчат.
В зв’язку з карантинними обмеженнями відкриття зміни в цьому році перенесено на 1 липня 2021 року.
Вартість путівки в табір на 2021 рік становить – 8000 грн. (зміна – 21 день), п’ятиразове харчування – 150 грн. в день, меню затверджується Головним Управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, професійний та творчий колектив вихователів, обслуговуючого персоналу створюють дітям гарні умови для дозвілля та відпочинку. Обов’язкове страхування дітей на час перебування в таборі.

Тож надайте своїм дітям можливість гарно відпочити в літній період.

Колектив служби у справах дітей Криворізької райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор