www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У лютому жителі Кривого Рогу та Криворізького району отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками
Версія для друку Написати листа

Дніпро, 17 лютого 2021

Електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») впроваджує нову облікову базу, тому в усіх жителів Дніпропетровщини вже змінилися особові рахунки та оновився Особистий кабінет. У лютому зміни відбудуться для мешканців Кривого Рогу та Криворізького району. Що варто знати клієнтам – розповідає YASNO.

  · Особові рахунки змінились автоматично. Переоформлювати документи або звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.

  · Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.

  Дізнатись його можна:


   - у платіжках за січень, що надійдуть у лютому, та усіх наступних;

   - на сайті yasno.com.ua у розділі Особистий кабінет;

   - через viber-бот YASNO-online;

   - за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;

   - у viber, sms, email-повідомленнях, що будуть надіслані користувачам Особистого кабінету.


  · Для жителів Кривого Рогу та Криворізького району оновився Особистий кабінет на сайті YASNO. Щоб зареєструватися, слід використовувати новий особовий рахунок. В Особистому кабінеті можна вносити показання лічильника, сплачувати за світло без комісії, контролювати своє споживання та платежі.
  · В інтернет-банкінгах та платіжних системах рахунки будуть змінені автоматично. Також дані оновляться у системі комунальних розрахунків «Нова-Ком». При оплаті через касу банку чи відділення Укрпошти надайте касиру платіжку, щоб він вірно вказав реквізити електропостачальника YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») та діючий особовий рахунок. Навіть, якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.

«Ми піклуємося про клієнтів, тому створили умови, щоб усі зміни відбулися комфортно. З новим особовим рахунком жителі Кривого Рогу та Криворізького району можуть зареєструватися в Особистому кабінеті YASNO. Це займає кілька хвилин і відкриває для клієнтів можливість швидкої передачі показань, сплати рахунків без комісії та перегляду абонентської книжки в одному місці»,- сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.


Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор