www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про оздоровлення дітей пільгової категорії
Версія для друку Написати листа
На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.

Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи обласні плани розподілів, прийняли рішення направити дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки за рахунок бюджетних коштів на 4 зміну:

-3 дітей (1 дитина за 50% від вартості путівки, 2 дитини за 30% від вартості путівки) до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса з 30 травня до 19 червня 2021 року;

-6 дітей (4 дитини – безоплатно, 1 дитина за 20% від вартості путівки, 1 дитина за 30% від вартості путівки) до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Киів, Пуща Водиця, 14-та лінія з 31 травня до 20 червня 2021року;

-1 дитина безоплатно до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», м. Киів, Житомирське шосе, 17-й км з 31 травня до 20 червня 2021року.

Списки дітей затверджено і направлено до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор