www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку
Версія для друку Написати листа

Напередодні великого вшанування прийняття Конституції України 28 червня 2020р., відбулася чергова зустріч 25 червня з мешканцями с.Вільне, а вже 30 червня з мешканцями с. Чкаловка, які є слухачами Університету Ш віку Територіального центру соціального обслуговування Криворізького району. Головною темою була: «Українська конституція – Основний Закон України».

Присутні зацікавлено слухали хронологію історії. Адже можна впевнено сказати Конституція, як державний Закон України, була прийнята ще за часів Ярослава Мудрого. В 1918 році вона стала першою Конституцією незалежної і суверенної України, що лягла в основу нинішньої незалежної України та увібрала в себе провідні ідеї української та світової правової думки.

Обговорюючи події сьогодення слухачі зауважили, що необхідно пам»ятати свою історію та передавати її поколінням. Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері,за чашечкою прохолодного компоту та смачного печива. Університет Ш віку територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - це допомога в організації денної зайнятості та дозвілля, підвищення якості життя людей сталого віку; розширення світогляду, ознайомлення з новинами в районі , області та країні, створення умов для спілкування, самореалізації та активної участі в житті.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор