www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Зі швидкістю гепарда: для споживачів газу розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua
Версія для друку Написати листа
Зі швидкістю гепарда: для споживачів газу розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua

Задля безпеки більшість жителів Дніпропетровщини опинилися ізольованими вдома під час карантину. Незважаючи на всі недоліки, це чудова можливість пристосуватись до життя в режимі онлайн та навчити цьому старше покоління. Наприклад, скористатися експрес-реєстрацією на сайті 104.ua від АТ «Дніпропетровськгаз».

Аби споживачі газу могли постійно контролювали особовий рахунок дистанційно, в АТ «Дніпропетровськгаз» розробили швидкісну експрес-реєстрацію на сайті 104.ua. Ця процедура займе всього 2 хвилин, але буде корисна усім, хто користується блакитним паливом у побуті.

В Особистому кабінеті на сайті 104.ua можна передати показання лічильника, сплатити за газ і його доставку та навіть завантажити рахунки у форматі PDF. А ще постійно відстежувати власне споживання та витрати на блакитне паливо.

Щоб скористатися онлайн-сервісом, тепер достатньо подзвонити з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» за телефоном 067 00 90 104 і назвати номер особового рахунку (він є у квитанції). Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Логін і пароль для входу надішлють в смс.


Для того, щоб зайти в Особистий кабінет на сайті 104.ua, треба перейти за посиланням, що надійшло у повідомленні на мобільний. Потім знайти на екрані кнопку «Вхід» та ввести логін і пароль, що вказані в смс.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор