www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Прес-реліз АТ "Дніпропетровськгаз"
Версія для друку Написати листа
Експрес-реєстрація: інновацією скористалися 1,5 тисячі споживачів «Дніпропетровськгазу»


Протягом останнього місяця до Контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» звернулося майже півтори тисячі клієнтів, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua автоматично.
Аби споживачі газу могли постійно контролювали особовий рахунок дистанційно під час карантину, в АТ «Дніпропетровськгаз» екстренно розробили експрес-реєстрацію на сайті
104.ua.
Щоб скористатися онлайн-сервісом, тепер достатньо подзвонити з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» за телефоном 067 00 90 104 і назвати номер особового рахунку (він є у квитанції). Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Логін і пароль для входу надішлють в смс.
Для того, щоб зайти в Особистий кабінет на сайті
104.ua, треба перейти за посиланням, що надійшло у повідомленні на мобільний. Потім знайти на екрані кнопку «Вхід» та ввести логін і пароль, що вказані в смс.
В Особистому кабінеті на сайті
104.ua можна передати показання лічильника, сплатити за газ і його доставку та навіть завантажити рахунки у форматі PDF. А ще постійно відстежувати власне споживання та витрати на блакитне паливо. Нині перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua вже користуються понад 263 тисячі споживачів АТ «Дніпропетровськгаз».

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор