www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку
Версія для друку Написати листа

8 грудня 2020р. Університет III віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Криворізького району завітав до своїх слухачів - мешканців села Чкалівка напередодні великого традиційного свята Дня Святого Миколая. Миколай - це реальна людина, яку за її благородні вчинки і гідне життя нарекли Святим. Окрім того, що Святий Миколай дійсно жив у цьому світі і мандрував по усій Європі, його постать обросла і легендами, які тепер не можна підтвердити чи заперечити. Величезну кількість легенд припасли українці про доброго Святого, який допомагає усім маленьким та сумним.

Поки до свята залишилось зовсім небагато часу, Університет III віку підібрав для свої слухачів добірку цікавих українських легенд про Святого Миколая, про обрядові ігри, святкування та вечорниці. Головною тезою усіх легенд є те, що щирість, доброта та слухняність є запорукою зустрічі зі святим.

Цікава та весела тема жваво обговорювалась, нікого не оставляла байдужим. Адже для цього свята немає вікових різниць.

Незчулись, як промайнула година спілкуваня. Така тепла і родинна атмосфера переконала ще раз, що наші слухачі незалежно від віку бажають і готові до спілкування, до зустрічей з друзями, яких набули на заняттях Університету Ш віку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор