www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Версія для друку Написати листа
1 липня 2021 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Проходи С.О. відбулося чергове засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Згідно рішень регіональної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 3 вересня 2020 року № 2 та від 30 жовтня 2020 року № 3, комісія затвердила загальний регіональний список дітей на отримання компенсації відповідно до дати взяття на квартирний облік та обсяг коштів по територіям. По Криворізькому району таких дітей було затверджено в кількості 15 чоловік на суму 5 967 900 грн.

На засіданні комісії було розглянуто питання про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі-продажу на вторинному ринку житлового приміщення особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 в редакції від 01 червня 2020 року № 515.

Члени комісії одноголосно вирішили: Розглянувши подані на розгляд комісії документи надати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідними договором купівлі-продажу на вторинному ринку житлового приміщення (квартири) особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доручити управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

- підготувати проект розпорядження про затвердження даного протоколу протягом 5 календарних днів з моменту прийняття цього рішення;
- підготувати особі з числа дітей-сиріт та особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування письмові згоди на переказ коштів із спеціального рахунка як оплати за договором із визначенням суми, що підлягає перерахуванню, та реквізити рахунка для перерахування;
- направити один примірник протоколу до служби у справах дітей обласної державної адміністрації як головному розпоряднику субвенції.
Станом на 5 липня по Криворізькому району 10 особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було придбано житло (9 квартир та 1 житловий будинок) на загальну суму 3910,6 тис.грн. До державного бюджету було повернуто кошти в сумі 109,9 тис.грн.Начальник управління Валентина ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор