www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Топ-5 питань з електропостачання від клієнтів до YASNO
Версія для друку Написати листа

Топ-5 питань з електропостачання від клієнтів до YASNO


Дніпро, 28 січня 2021

YASNO нагадує: жителі Дніпропетровщини у будь-який час можуть звернутися до електропостачальника зі своїми питаннями. Для цього можна залишити повідомлення на сайті або написати на сторінку у Facebook. Також з 8:00 до 20:00 звернення приймають у контакт-центрі. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») піклується про клієнтів, тому зібрав 5 найпоширеніших запитань клієнтів у січні, щоб розгорнуто відповісти на них.

  1. Чому остаточний рахунок за світло у Особистому кабінеті з’являється після 10 числа?

Клієнти YASNO передають показання лічильника до 3 числа щомісяця. Далі оператор системи розподілу (ОСР) виконує перевірку показань на відповідність та розраховує обсяг споживання, тобто скільки кіловат-годин фактично використав клієнт. Потім передає ці дані YASNO для подальших нарахувань та виставлення остаточного рахунку. Тому актуальна сума до сплати розміщується в Особистому кабінеті з 10 числа щомісяця. Таке розмежування функцій та обмін інформацією між постачальником та оператором системи розподілу закріплено Законом України «Про ринок електричної енергії» та Кодексом комерційного обліку.

  2. Яка зараз ціна електроенергії для населення? Чи діє нічний тариф?

28 грудня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України №1325 було затверджено фіксовану ціну на електроенергію для побутових споживачів – 1,68 грн/кВт∙год незалежно від обсягів споживання. Тарифні коефіцієнти для багатозонних лічильників залишаються без змін. А саме:

Для власників 2-зонних лічильників:


  · 0,5 тарифу з 23:00 до 7:00;

  · повний тариф у інші години доби.


Для власників 3-зонних лічильників:

  · 1,5 тарифу з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 22:00;

  · повний тариф з 7:00 до 8;00, з 11:00 до 20:00, з 22:00 до 23:00;

  · 0,4 тарифу з 23:00 до 7:00.  3. Не можу зайти в Особистий кабінет. Що робити?

Якщо з будь-яких причин жителі Дніпропетровщини не можуть зайти до Особистого кабінету (забули логін та пароль тощо), вони можуть скористатися іншими сервісами YASNO. Передати показання лічильника можна через повідомлення на сторінці у Facebook, через форму передачі показань на сайті та чат-бот YASNO-online у Viber. До речі, у чат-боті також працює функція оплати за електроенергію без комісії. Крім цього, існує можливість сплатити за світло через інші платіжні сервіси чи інтернет-банкінги.

  4. В мене немає світла. Куди звертатись?

З питань відсутності електроенергії чи проблем з напругою необхідно звертатися до оператора системи розподілу (ОСР), до електромереж якого підключений будинок. На Дніпропетровщині це «ДТЕК Дніпровські електромережі», «Центральна енергетична компанія» («ЦЕК»), «Укрзалізниця». Контакти ОСР є на сайті YASNO.

  5. Як переоформити документи, якщо змінився власник житла?

Спочатку новий власник житла має отримати паспорт точки розподілу у свого ОСР. Далі з ним, своїм ІПН і паспортом, заявою-приєднання та документом, що підтверджує зміну власника особового рахунку, необхідно звернутися до YASNO для переоформлення договору. Це можна зробити дистанційно через форму зворотного зв’язку на сайті, пошту чи звернувшись до енергоофісу YASNO за додатковими телефонами або електронними адресами, що виділені на період карантину.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор