www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Криворізька районна державна адміністрація
Публічна інформація
Версія для друку Написати листа
Про забезпечення Криворізькою районною державною адміністрацією

права громадян на доступ до публічної інформації у 2018 році

З метою забезпечення безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента від 05.05.2011 № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" в Криворізькій райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.
Доступ до публічної інформації здійснюється на принципах:
1) прозорості та відкритості діяльності суб'єктів владних повноважень;
2) вільного отримання, поширення та будь-якого іншого використання інформації, що була надана або оприлюднена відповідно до цього Закону, крім обмежень, встановлених законом;
3) рівноправності, незалежно від ознак раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.
Надання публічної інформації Криворізькою райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Відповідальним структурним підрозділом з питань опрацювання та організації розгляду запитів щодо надання публічної інформації є сектор діловодства і контролю апарату райдержадміністрації.
У 2018 році до районної державної адміністрації надійшло 48 запитів на публічну інформацію, з них від фізичних осіб - 27 запитів, від юридичних осіб – 21, від громадських організацій – 0 запитів.
Найбільш запитувана інформація з питань комунального господарства, діяльності закладів освіти району, фінансової політики, аграрної політики та земельних відносин.
На запити, що надійшли до райдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України "Про доступ до публічної інформації" терміни.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор