www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Візьміть дитину у родину!
Версія для друку Написати листа

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків. Кожній дитині для повноцінного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Але, на жаль, є діти, які залишились без батьківського піклування, та виховуються в державних дитячих закладах. На теперішній час 13 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з Криворізького району виховується в закладах інституційного догляду та виховання дітей Дніпропетровської області, та мріють про родинне тепло та затишок.
Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у свою сім’ю на виховання.
Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.
Візьміть дитину у родину! - не просто гарний вислів. Це можливість зробити життя дитини більш світлим і радісним, подарувати маленькому сердечку тепло, надію та впевненість у майбутньому. І нехай разом із цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Коли прийомна дитина переступить поріг вашого дому, це буде її першим кроком у нове життя з вами. І саме ви допоможете їй частіше всміхатися, навчите любити життя і весь цей прекрасний світ!
З усіх питань щодо влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання звертайтеся до служби у справах дітей Криворізької райдержадміністрації – м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 152.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор