www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції району
Версія для друку Написати листа
Про психологічну реабілітацію

учасників антитерористичної операції району

Управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».
Мета психологічної реабілітації — збереження чи відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти і тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.
До управління соціального захисту населення райдержадміністрації надала пакет документів одна установа, що надає послуги із психологічної реабілітації, які відповідають вимогам затвердженими Мінсоцполітики:
- «Південь – Курорт – Сервіс» санаторій «Орізонт», Одеська область, Білгород Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а.
Реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота.
Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання до управління соціального захисту населення райдержадміністрації подає наступні документи:
- заяву;
- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни (особи з інвалідністю внаслідок війни);
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
У зв’язу з карантинними заходами по всій території України, спричинених короновирусом SARS-CoV-2 робота закладу буде оновлена після дотримання умов МОЗ.
За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 148-а, кабінет № 203 або за телефоном: 0689398631.


Начальник управління В.В.ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор