www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району продовжує надання соціальної послуги в «Університеті третього віку»
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку
    Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району продовжує надання соціальної послуги в «Університеті третього віку». 17 та 19 листопада 2020р. з мешканцями сіл Лозуватка і Софіївка пройшла зустріч на тему «Корисні властивості картоплі». Адже давно відомо, що цей овоч став загальнонаціональним улюбленцем.

    Лікарі рекомендують його їсти при атеросклерозі, гіпертонії, серцевій недостатності. Картопляні бульби містять багато калію, завдяки чому він сприяє відведенню зайвої рідини та солей з організму. Це, природно, покращує в цілому обмін речовин. Запечена картопля особливо багата калієм, в ньому зберігаються практично всі корисні речовини.


Присутні з радістю ділилися своїми рецептами . Такі зустрічі сприяють залученню самотніх людей у процеси спілкування, передачі накопиченого досвіду, додають їм впевненості та відчуття важливості себе.

Голова ліквідаційної комісії

територіального центру Л.О.Брайченко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор