www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Пам’ятайте: пожежу краще не допустити, ніж загасити!
Версія для друку Написати листа

Кожного року непоправної шкоди лісам завдають лісові пожежі, внаслідок яких відбувається зміна порід рослинного покрову, сприяння водній та вітровій ерозії.
Лісові пожежі володіють серйозними уражаючими факторами, основними з яких являються: висока температура, задимлення великих районів, ураження окисом вуглецю людей і тварин. Особливо небезпечні пожежі в суху жарку пору.
Попереду три вихідних дні, і як показує історія минулих вихідних, людей не зупиняє карантин. Так вони всією сім’єю та можливо ще й з друзями вибираються на свіже повітря – на природу. Для дотримання карантинного режиму населенням, та щоб запобігти виникненню пожеж у природних екосистемах у пожежонебезпечний період, сьогодні було огранічено в’їзд до Карачунівського водосховища поблизу села Вільне. Представники рятувальників, поліції та лісгоспу протягом вихідних будуть чергувати в таких місцях, задля унеможливлювання проїзду та проходу до місць відпочинку.
Шановні громадяни залишайтеся вдома !!! І будьте здорові!!!
Після закінчення карантину пам’ятайте, що пожежа завдає великої шкоди не тільки народному господарству, але й екології. Саме тому рятувальники та працівники служби державної лісової охорони закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах, бути обережними з вогнем у лісі. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки здатні позбавити від наслідків, завданих пожежою.

Якщо ж ви помітили загорання в екосистемах – одразу телефонуйте за номером Служби порятунку«101».
Пам’ятайте: пожежу краще не допустити, ніж загасити!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор