www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
На що звернути увагу в платіжках за електроенергію, що надійдуть у травні?
Версія для друку Написати листа
У квітневих платіжках від YASNO, що надійдуть у травні, для жителів Дніпропетровщини з електроопаленням та багатодітних сімей вже не буде врахована компенсація від держави. Цим споживачам вона надавалась щомісячно у І кварталі 2021 року та покривала різницю вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВтгод та зниженим тарифом 0,9 грн/кВтгод. Відповідно до рішення Уряду така компенсація зараховувалась на особові рахунки клієнтів в електропостачальника лише до 31 березня 2021 року.

При цьому, постачальник зобов’язаний до 1 червня повернути до державного бюджету не використані кошти компенсації. Зокрема, окремим клієнтам оператори системи розподілу (ОСР) можуть виконати перерахунок обсягів споживання за попередні періоди. Наприклад, якщо контролер від ОСР зафіксував показання лічильника, що відрізняються від переданих клієнтом, або розрахованих по середньому. Таким споживачам постачальник скоригує розмір компенсації за попередні періоди та відобразить це у наступних платіжках, що надійдуть в червні.

Загалом, у І кварталі поточного року клієнти YASNO на Дніпропетровщині отримали понад 196 млн грн компенсації від держави. Перевірити зарахування за кожен місяць можна в Особистому кабінеті у блоці «Довідник абонента». Нагадаємо, на особові рахунки в електропостачальника компенсація надходила клієнтам без субсидії, а субсидіанти отримували її у монетизованій формі.

«Постановою Кабміну встановлено єдину фіксовану ціну на електроенергію для всіх жителів України – 1,68 грн/кВт∙год незалежно від обсягу споживання. Кожна родина може зменшити витрати, дотримуючись енергоефективних заходів. Найбільш дієвим кроком буде встановлення двозонного лічильника, з яким можна сплачувати вдвічі дешевше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00. Замовити такий лічильник можна у складі енергоефективного набору від YASNO», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор