www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Газовики передали третю партію допомоги лікарням Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа

Газовики передали третю партію допомоги лікарням Дніпропетровщини
Засоби індивідуального захисту, які потрібні медикам під час догляду за хворими на коронавірус, для лікарень у Апостоловому та Першотравенську закупили в АТ «Дніпропетровськгаз».
Серед необхідного – сотні медичних костюмів, нітрилові рукавички, більше тисячі респіраторів FFP3 та захисні окуляри. Це вже третя партія допомоги від газовиків для медичних працівників Дніпропетровщини.
«Ми дуже задоволені тим, що є такі небайдужі компанії, як АТ «Дніпропетровськгаз». Усі засоби індивідуального захисту, що ми отримали, справді якісні та дуже важливі для медиків. Адже ми маємо не тільки лікувати пацієнтів, а й зберегти здоров’я наших працівників. Дякуємо за таку слушну допомогу у цей нелегкий час», - говорить головний лікар Апостолівської центральної районної лікарні Геннадій Штефан.
«Хочемо сказати «спасибі» компанії «Дніпропетровськгаз» не тільки за благодійну допомогу у вигляді цього вантажу, а й за регулярний підвіз наших медиків на роботу», - додає головний лікар Першотравенської центральної міської лікарні Тамара Турчак.
Раніше костюми, рукавички, респіратори, а ще антисептики та дезінфектори, закуплені за кошти АТ «Дніпропетровськгаз», передали медичним закладам у Магдалинівці, Софіївці, Тернівці, Новомосковську, Жовтих Водах, Верхньодніпровську, Томаківці, Васильківці, Царичанці та Генічеську (Херсонська область).
АТ «Дніпропетровськгаз», як соціально-відповідальна компанія, вважає своїм обов’язком надати посильну допомогу медикам, які опинилися на передовій боротьби з пандемією.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор