Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


27 серпня 2020 року відбувся педагогічний форум освітян Криворізького району в опорному комунальному навчальному закладі «Лозуватська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка»

У роботі форуму взяли участь - голова Криворізької райдержадміністрації Антон Володимирович Ткаченко та голова Криворізької районної ради, Віталій Володимирович Яценко.

Начальником управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніною Юріївною Харчук було підведено підсумки за минулий навчальний рік, визначено перспективні плани роботи педагогів, окреслено проблемні питання, які потребують вирішення у 2020-2021 навчальному році.

Керівники району у своїх виступах акцентували увагу присутніх на проблемах, які хвилюють освітян, адже питання освіти посідають чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким бачиться майбутнє шкільної освіти, які стратегії набудуть пріорітетності і яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому. Привітали освітян району із початком нового навчального року та висловили слова вдячності за мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління.

На завершення конференції керівників закладів освіти було нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Всі директори закладів загальної середньої освіти та завідувачі закладів дошкільної освіти отримали методичні рекомендації для планування та керівництва в роботі на 2020-2021 навчальний рік.