www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
В с. Новомайське відбулася чергова зустріч слухачів «Університету третього віку» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району.
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку

03 грудня 2019 року в с. Новомайське відбулася чергова зустріч слухачів «Університету третього віку» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району. Пенсія! Чим зайняти себе на пенсії? Багато в чому наступ пенсії – це благо. У людини вільної від роботи відкриваються нові можливості. Наразі це стало головною темою зустрічі. Вийшовши на пенсію, настає час займатися всім, на що раніше не вистачало часу: шити, вишивати, в'язати, вирощувати квіти, полуницю, городину. І це приносить радість та позитивні емоції. Будуть надлишки фруктів та овочів – скиньте їх на ринок. Продасте - надбавка до пенсії.

Головне пам’ятати: «Сидіти в чотирьох стінах, дивитися до дірок телевізор, накопичувати хвороби і киснути – не найкращий вихід для пенсіонера. Живіть повноцінним життям!». Університет Ш віку дає можливість в процесі спілкування знаходити нових друзів, однодумців по інтересам, відкривати для себе щось нове, ділитися своїми знаннями та накопиченим досвідом, пізнавати цікаві та важливі новини в районі, області, країні.

Директор

Територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор