www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про оздоровлення дітей пільгової категорії
Версія для друку Написати листа
На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.

Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи обласні плани розподілів, прийняли рішення направити дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки за рахунок бюджетних коштів на 6 зміну:

-4 дітей (1 дитина безоплатно, 1 дитина за 50% від вартості путівки, 2 дитини за 20% від вартості путівки) до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса з 15 липня до 04 серпня 2021 року;

-2 дітей (1 дитина- за 20% від вартості путівки, 1 дитина- за 30% від вартості путівки) до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Київ, Пуща Водиця, 14-та лінія з 16 липня до 05 липня 2021року;

-1 дитина безоплатно до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», м. Київ, Житомирське шосе, 17-й км з 16 липня до 05 липня 2021року.

Списки дітей затверджено і направлено до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.


Начальник управління Валентина ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор