Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Погожими осінніми днями “Університетом третього віку” Територіального центру соціального обслуговування Криворізького району 20 та 22 жовтня 2020р. були проведені зустрічі з підопічними, мешканцями сіл Лозуватка та Новопілля. Тема: « Користь і шкода сала».
Побутує думка, що українці та сало – речі нероздільні, але батьківщиною сала є зовсім не Україна. Батьківщиною сала правильніше вважати Китай та Італію. Саме там три тисячі років тому виникла ідея використовувати свинячий жир як дешеву і калорійну їжу для рабів, що працювали на мармурових каменоломнях.

Свиняче сало, як одне з головних джерел тваринних жирів, об»єкт пильної уваги, як з боку медиків, так і з боку дієтологів. Є ярі захисники і любителі цього продукту, що стверджують, що сало – продукт цінний і незамінний, так само активно вступають в полеміку і супротивники вживання тваринних жирів, що приводять масу аргументів про шкоду свинячого сала.
Тож присутні жваво обговорювали цікаву тему про улюблений продукт.

Університет Ш віку територіального центру – це захід для людей поважного віку, який дає можливість отримати нові знання, розширити коло спілкування, проводити дозвілля з користю.

Людина старіє, коли перестає займатись своїм розвитком. Відвідуючи лекції Університету третього віку, слухачі демонструють свою активну життєву позицію, відчувають себе молодими у душі і корисними суспільству.