Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Сьогодні уся країна відзначає день сім]ї – день наших з Вами родин. Адже саме сімя є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. День сім’ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012-го року.

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
Сімґя, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сімґї. В сімґї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сімґї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.
Тож з нагоди відзначення Дня сім’ї, Криворізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вітає сім’ї Криворізького району зі святом Нехай цей день стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сімґї. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків!