www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Ціна комфорту, або «непомітна» робота газовиків
Версія для друку Написати листа

Щоб подача блакитного палива була безперебійною та безаварійною, для уникнення втрат газу та вчасного виявлення корозії металу, необхідно регулярно проводити комплексне приладове обстеження газопроводів (або КПО). Саме тому, незважаючи на карантин, до роботи взялися працівники служби діагностики дільниць газопроводу АТ «Дніпропетровськгаз».
Результат не забарився. Завдяки КПО, витік газу виявили на газопроводі високого тиску діаметром 159 мм в с. Райдужне. На місце негайно викликали аварійників. Якби не оперативні дії газовиків, без газопостачання могли залишитися 6 населених пунктів у П’ятихатському районі. Проте, аварійно-диспетчерська служба швидко усунула витік газу, а більш ніж півтисячі сімей не відчули дискомфорту через можливу відсутність життєво необхідного ресурсу.
Не помітили «газового» колапсу і жителі с. Водяне. Витік газу виявили за допомогою КПО на газопроводі високого тиску діаметром 108 мм у Покровському районі. Завдяки професійній роботі фахівців АТ «Дніпропетровськгаз», припинення газопостачання вдалося уникнути.
Газовики, як і решта екстрених служб – 101, 102 і 103, у період карантину працюють на передовій. Працівники АТ «Дніпропетровськгаз» щодня реагують на сотні викликів споживачів з усієї області, виконують ремонти та ризикують здоров’ям, не тільки через газонебезпечні роботи, а й коронавірус.
Попри щоденну роботу газовиків, під час карантину розрахунки за доставку газу знизилися на 27%. Однак, своєчасна сплата за послуги з газопостачання необхідна для повноцінного функціонування АТ «Дніпропетровськгаз», а значить і безпеки споживачів, особливо під час карантинних обмежень.

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор