www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Версія для друку Написати листа
18 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Згідно рішень регіональної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 3 вересня 2020 року № 2 та від 30 жовтня 2020 року № 3, комісія затвердила загальний регіональний список дітей на отримання компенсації відповідно до дати взяття на квартирний облік та обсяг коштів по територіям. По Криворізькому району таких дітей було затверджено в кількості 15 чоловік на суму 5 967 900 грн.

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Проходи С.О. в засіданні районної комісії прийняли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бутко В.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації Горб Т.В., начальник відділу з правової роботи апарату райдержадміністрації Альохіна В.В., завідувач сектору освіти, охорони здоров’я, культури, спорту райдержадміністрації Лазарєва С.П., головний спеціаліст відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, екології управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Шрамко С.А., головний спеціаліст Криворізького бюро правової допомоги № 1 Волкобой І.С., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мажара М.А.
На засіданні комісії було розглянуто питання про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі-продажу на вторинному ринку житлового приміщення особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 в редакції від 01 червня 2020 року № 515.

Члени комісії одноголосно вирішили: Розглянувши подані на розгляд комісії документи надати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідними договором купівлі-продажу на вторинному ринку житлового приміщення (квартири) особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доручити управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

- підготувати проект розпорядження про затвердження даного протоколу протягом 5 календарних днів з моменту прийняття цього рішення;
- підготувати особі з числа дітей-сиріт та особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування письмові згоди на переказ коштів із спеціального рахунка як оплати за договором із визначенням суми, що підлягає перерахуванню, та реквізити рахунка для перерахування;
- направити один примірник протоколу до служби у справах дітей обласної державної адміністрації як головному розпоряднику субвенції.
Станом на 22 червня по Криворізькому району 9 особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було придбано житло (8 квартир та 1 житловий будинок) на загальну суму 3526,6 тис.грн. До державного бюджету було повернуто кошти в сумі 104,4 тис.грн.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор