www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
В гостях у Очаківських ветеранів
Версія для друку Написати листа

На запрошення Очаківської районної організації ветеранів Миколаївської області делегація ветеранського активу Криворізької районної організації ветеранів прийняли участь у семінарі по обміну досвідом роботи ветеранських організацій.
Делегація ветеранського активу Криворізької районної організації ветеранів України у Дніпропетровській області ознайомилась з історією м. Очакова. Здійснили пішохідну оглядову екскурсію по місту. З задоволенням і цікавістю пройшлись тихими зеленими вулицями міста з такою багатовіковою історією. Милувались архітектурою найстарішої будівлі міста – Свято-Миколаївським Собором, двометровою фігурою О. В. Суворова, встановленого на постаменті. Віддали шану трагічно романтичній особистості подій 1905 року, відвідавши пам’ятник П. П. Шмідту. Також в один з тихих сонячних днів побували на Кінбурнській косі. Враження 6-годинного перебування на косі – неймовірні.
На третій день перебування делегацію запросили в Очаківську міську раду. Зустріч відбулась в залі засідань. За традицією на домотканому вишитому рушнику представник Криворізької делегації Проконіна Л. Я. вручила господарям спечений з нового врожаю коровай.
З сторони господарів делегацію зустріли: Голян Л. А. – начальник управління освіти та гуманітарних питань, Ярощук Л. А. – перший заступник начальника управління соціального захисту Очаківської міської ради; Мись В. В. – голова Очаківської районної організації ветеранів.
Голян Л. А. прийнявши коровай привітала гостей на Очаківській землі. Вона детально зупинилась на роботі районного і міського керівництва та депутатського корпусу по роботі з ветеранами війни та праці, вручила всім гостям сувенірні буклети «Очаків – твій крок до мандрів і пригод».
Мись В. В. розказав про кількісний і якісний склад ветеранської організації міста та району, акцентувавши увагу на роботі по вшануванню пам’яті 19-ти земляків-очаківців, що загинули захищаючи цілісність і незалежність України під час проведення АТО. Розповів про участь делегації ветеранів-очаківців в дводенному Всеукраїнському форумі громадських об’єднань учасників війни «Досвід ветерана – потенціал країни».
В подальшому до слова було запрошено очільника Криворізької делегації Берегову Г. І., яка розповіла про основні напрями роботи районної організації в цей складний період, зупинилась на літературних проектах, ініціаторами яких є ветеранська організація району. Зокрема випуск 5-ти томника «Свіча пам’яті», книги «Сіль землі Криворізької – 2», в якій названо земляків що воювали на сході України, захищаючи державність України, подарувала керівництву району та міста ряд книг з літературних проектів ветеранської організації.
Очаківській ветеранській організації району подарували книги «Свіча пам’яті», «Криворіжжя: Від села до села».
Заключною фазою зустрічі була хвилина мовчання по увічненню пам’яті воїнів-очаківців та воїнів-криворіжців, що загинули під час АТО на сході України. Потім – традиційні світлини на згадку і покладання квітів до Меморіалу землякам-очаківцям, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.» та пам’ятної гранітної плити, на якій викарбовано прізвища воїнів Очаківського району, що загинули на сході України виборюючи її цілісність територій і незалежність.
В один з днів перебування в Очакові представники ветеранської організації відвідали військово-історичний музей ім. О. В. Суворова.
Низький уклін голові Криворізької райдержадміністрації Антону Володимировичу Ткаченку, голові Криворізької районної ради Віталію Володимировичу Яценку, депутатському корпусу Криворізької районної ради та керівникам сільсьгосппідприємств району за організацію та допомогу щодо забезпечення участі в семінарі по обміну досвідом роботи Криворізької районної організації ветеранів в місті Очакові.

Григорій Педюра – заступник голови Криворізької районної організації ветеранів України у Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор