www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Готуй сани влітку - триває підготовка до нового опалювального сезону
Версія для друку Написати листа
Незважаючи на неймовірну спеку, у літній період саме час подумати про майбутні холоди та підготовку до чергового опалювального сезону, адже прислів’я «Готуй сани влітку», перевірене роками і практикою, говорить: вчасно розпочнеш – краще підготуєшся. Атож сьогодні під головуванням голови Криворізької райдержадміністрації Євгена Ситниченка відбулося засідання районного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.


Разом з членами штабу актуальне питання обговорювали очільники територіальних громад району, представники відділів ЖКГ сільських, селищних і міських рад, комунальних служб та організацій району, відділів та підрозділів РДА.

Із станом справ присутніх ознайомила в.о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології РДА Лариса Драч. Так, головним до початку опалювального сезону залишаються підготовка котелень, технічне обстеження та приведення у відповідність усіх складових для пуску газу. Як зауважила представниця АТ «Дніпропетровськгаз» Світлана Риженко, жодних змін у процедурі підготовки цьогоріч не відбулося.

Обговорювали на засіданні і альтернативні варіанти опалення, зокрема, котельні на пелетах – так, Широківський селищний голова Олександр Кокул, на території громади якого вже функціонує подібна пелетна система, наголосив, що при приблизно однаковій сукупній вартості за послуги й обслуговування тепловіддача таких котлів значно більша – до 90% ККД.

Йшла мова на засіданні й на інші теми. Так, у жвавому діалозі голови громад спілкувалися із представниками відповідних служб про стан автомобільних доріг, епізоотичну та епідеміологічну ситуації в громадах, створення пожежних команд на місцях і т.д.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор