www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Жнивам 2020 – безпечну працю!
Версія для друку Написати листа

У нашому районі у найближчий час буде розпочато збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться технікою яка була в експлуатації у країнах Європи і технікою, яка була на експлуатації у колгоспах і застаріла як морально, так і фізично.
Питання безпеки праці частіше залишаються поза увагою роботодавців.
Хочеться звернути увагу на те, що найбільш травмонебезпечним періодом в сільськогосподарському виробництві є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що приводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою праці та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку керівників сільгосппідприємств та інженерно-технічного персоналу.
Перед початком збиральних робіт власниками (керівниками підприємств) необхідно провести такі організаційні заходи:
- закінчити підготовку збирально-транспортних агрегатів відповідно до вимог безпечної експлуатації агрегатів, машин , обладнання;
- закріпити техніку за працівниками;
- організувати ланки технічного обслуговування машин;
- на відведених ділянках обладнати польові стани й місця для відпочинку працівників, майданчики для зберігання техніки і пально-мастильних матеріалів;
- на полях перевірити провисання проводів ліній електропередач;
провести інструктаж з питань охорони праці та пожежної безпеки.
Важливим чинником безпечної праці є виконання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку, встановленого на підприємстві, а також організація контролю за їх дотриманням з боку адміністрації.
Звертаємося до всіх, хто буде працювати на жнивному полі!
Бережіть своє життя і здоров’я, адже тільки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, належна організація робіт дадуть змогу провести збирання зернових без травм і аварій!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор