www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Розпочалися гідравлічні випробування тепломереж в рамках підготовки до опалювального періоду 2020-2021років
Версія для друку Написати листа

Теплові господарства проводять щорічні обов’язкові заходи – гідравлічні випробування теплових мереж. Такі заходи передбачені Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, дія яких поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва, постачання, транспортування теплової енергії та надання послуг з теплопостачання (опалення і ГВП).

Проведення випробувань дає змогу виявити найбільш зношені ділянки тепломереж, а своєчасні та якісні ремонтні роботи на них зменшать ризики можливих аварійних ситуацій та теплових втрат в мережах у наступному опалювальному сезоні. Зазвичай гідравлічні випробування проводяться у два етапи – по завершенню опалювального сезону (перед початком ремонтної компанії) та з метою контролю якості по завершенню ремонтних робіт на теплових мережах.

Інспектори Державної інспекції енергетичного нагляду України в межах своєї компетенції беруть участь у моніторингу проведення гідравлічних випробувань теплових мереж від джерел теплопостачання та ЦТП.

Так, днями представники Управління Держенергонагляду у Дніпропетровській області ознайомилися з ходом підготовки до опалювального періоду 2020-2021 років однієї з теплопостачальних організацій у м. Дніпро, м. Марганець та м. Покров.

Перед початком проведення гідравлічних іспитів підприємством виконано основні заходи:

• розроблено та погоджено програму проведення випробувань за окремими джерелами;

• попереджено споживачів теплової енергії про дату та час проведення гідравлічних іспитів;

• перевірено закриття всієї запірної арматури на відгалуженнях та на теплових вводах споживачів.

В ході проведення гідравлічних випробувань було встановлено низку поривів на теплових мережах, зокрема:


    • у м. Дніпро – 1 порив;

• у м. Марганець – на трубопроводах 2 котелень виявлено пориви і не виявлено витікань з трубопроводів та іншого устаткування 4 котелень;

• у м. Покров – на трубопроводах однієї котельні виявлено порив і не виявлено витікань з трубопроводів та іншого устаткування 2 котелень.

Крім того, взято участь у проведенні гідравлічних випробувань тепломереж комунального підприємства «Криворіжтепломережа» (м. Кривий Ріг) відповідно до розроблених заходів з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 років та складених графіків. У ході іспитів встановлено 9 поривів теплових мереж.

Виявлені порушення в гідравлічному режимі роботи тепломереж від джерел теплопостачання включено до загальних заходів з підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2020-2021 років. Усунення цих порушень Управлінням Держенергонагляду у Дніпропетровській області взято на контроль та буде враховано при складанні Актів готовності підприємств до роботи в ОЗП 2020-2021 років.

Зі свого боку, Управління Держенергонагляду у Чернігівській області здійснює моніторинг підготовки теплових господарств регіону до опалювального періоду 2020-2021 років. Так, на всіх підприємствах – виробниках теплової енергії централізованого теплопостачання Чернігівської області вже складено графіки планово-попереджувальних ремонтів та розпочались роботи з підготовки теплових господарств до наступного опалювального періоду 2020-2021 років.

На теплових мережах КЕП «Чернігівська ТЕЦ» проведено гідравлічні випробування магістральних теплових мереж (тиском 16 кг*с/см2). За результатом виявлених недоліків вже виконуються ремонтні роботи теплових мереж підприємства за 4 адресами у м. Чернігів.

Детальніше про гідравлічні випробування теплових мереж можна ознайомитись за посиланням.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор