www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району зібрав на тематичну годину своїх слухачів
Версія для друку Написати листа
Університет Ш віку


5,10,12 листопада 2020року Університет Ш віку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району зібрав на тематичну годину своїх слухачів – мешканців сіл Глеюватка, Надеждівка та Радушне. Зважаючи на поважний вік слухачів було обрано тему лекції «Як підтримати імунітет восени».

Перехід на зимовий час для багатьох стає справжнім випробуванням з погіршенням самопочуття, перепадами настрою і зниженням працездатності. Але всіх цих неприємних наслідків можна уникнути – достатньо слідувати простому правилу - додати в свій раціон більше овочів і фруктів, вітамінні комплекси (за рекомендацією лікаря). Капуста, шпинат, броколі, яйця та фрукти й овочі яскравих кольорів містять багато каротиноїдів – пігментів, котрі є в жовтій плямі нашого ока, отже, допомагають протистояти погіршенню зору знижують ризик серцевих хвороб.

Після закінчення тематичного заходу присутні смакували запашним зеленим чаєм та солодким печивом. Лунали спогади про минуле, жарти про сьогодення та цікаві розповіді.

Робота відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району спрямована на згуртування людей похилого віку,на організацію корисних і пізнавальних зустрічей, екскурсій, які роблять життя присутніх більш насиченим і цікавим.

Голова ліквідаційної комісії

територіального центру Людмила Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор