www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Північний ГЗК зекономить 75% електроенергії на освітленні фабрики завдяки YASNO Efficiency
Версія для друку Написати листа

Дніпро, 2 лютого 2021

На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті (Кривий Ріг) Групи Метінвест енергосервісна компанія YASNO Efficiency модернізувала освітлення на фабриці дроблення №1. Майже 1000 енергоефективних LED-світильників дозволять заощадити 75% електроенергії на освітленні.

В рамках проєкту фахівці YASNO Efficiency разом зі спеціалістами фабрики замінили жарові та газорозрядні лампи на промислові світлодіодні світильники. Також було замінено застаріле захисно-комутаційне обладнання, прокладено 3,5 км нового кабелю, встановлено системи обліку та щити освітлення. Завдяки цим заходам на фабриці буде заощаджено 2 млн кВт∙год електроенергії на рік. Це еквівалентно зниженню викидів СО2 на 1,9 тис. т на рік.

Крім суттєвої економії електроенергії встановлення нових світильників поліпшило умови праці за рахунок збільшення освітленості робочих місць у три рази.
«У cпівпраці з YASNO Efficiency на Північному ГЗК впроваджується комплекс заходів з підвищення енергоефективності. Крім модернізації освітлення на декількох об’єктах встановлені 9 нових перетворювачів частоти, що дозволяють економити 30% електроенергії для роботи насосів (близько 2 млн кВт∙год на рік). Крім того, наразі одразу у декількох адміністративно-побутових приміщеннях встановлюється автономне опалення та гаряче водопостачання. Ці енергоефективні заходи зроблять умови праці для наших співробітників ще безпечнішими та комфортнішими», - підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

«Підвищення енергоефективності – це запорука енергонезалежності як всієї країни, так і кожного окремого підприємства. Завдяки проєктам, що виконує YASNO Efficiency на умовах енергосервісу, компанії заощаджують від 25% до 90% електроенергії. Найбільша економія досягається за рахунок модернізації системи освітлення», - сказав директор YASNO Efficiency Сергій Чулков.

В цілому за 5 років YASNO Efficiency реалізував 80 енергозберігаючих проєктів, інвестувавши 500 млн грн. Екологічний ефект еквівалентний скороченню викидів на 140 тис. т СО2 на рік.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор