www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засідання Державної надзвичайної протиепідемічної і протиепізоотичної комісії при Криворізькій районній державній адміністрації
Версія для друку Написати листа
Засідання Державної надзвичайної протиепідемічної і протиепізоотичної комісії при Криворізькій районній державній адміністрації28 січня 2020 року в малій залі Криворізької районної ради голова райдержадміністрації Антон Ткаченко та начальник Криворізького міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Вадим Зубков провели засідання Державної надзвичайної протиепідемічної і протиепізоотичної комісії за участю сільських та селищних голів району.
Вадим Зубков проінформував, що відповідно до інформації ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області на приватному підприємстві «Хутір» с. Бугаків Немирівського району Вінницької області було зареєстровано осередок грипу птиці.
Метою проведення заходу є запобігання заносу збудника хвороби на територію Криворізького району.
За результатами розгляду вищезазначеного питання прийнято рішення про санітарно-охоронний захист господарств, які здійснюють утримання і обіг птиці та продовження їх роботи в закритому режимі.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор