www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку
Версія для друку Написати листа

Університет третього віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району провів чергові зустрічі 21 та 23 липня зі своїми підопічними – мешканцями сіл Данилівка та Широке. Слухачі відділення денного перебування це люди поважного віку, які потребують підтримку і турботу. Отже була обрана тематична година «Як розвивати пам»ять».

Відчуття потрібності – важлива деталь, яка може підтримати літню людину і відстрочити її подальше порушення пам»яті. За словами лікарів, один із ймовірних факторів появи деменції, це депресія – при депресивних розладах у людини перестає продуктивно працювати мозок. Тож близьким людям необхідно нагадувати позитивні моменти з життя літньої людини, акцентувати увагу на їх досягненнях.

Зустрічі в Університеті Ш віку – ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку, це допомога літній людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект, навчитися долати труднощі й знайомитися з новими для себе речами, друзями, відчувати себе потрібними.

А головне, вчитися любити й цінувати себе в будь-якому віці.

Щоб подарувати присутнім гарний настрій, тепло та приємні хвилини відпочинку – зустріч супроводжувалась смакуванням солодощів та пахучого літнього компоту.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор