www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Нарада з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом та забезпечення санітарно –епідемічного благополуччя населення на території району.
Версія для друку Написати листа
Відповідно до прийнятого розпорядження голови Криворізької районної державної адміністрації від 12 березня 2020 року «Про запобігання поширенню корона вірусу СОVID-19 на території Криворізького району», під керівництвом голови Криворізької райдержадміністрації Антона Ткаченка було проведено нараду з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом та забезпечення санітарно –епідемічного благополуччя населення на території району.

На нараді заслухали виступи:
Начальника Криворізького міжрайонного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області В.Зубкова.
В.о. головного лікаря КНП «Криворізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги «Криворізької районної ради Дніпропетровської області Г.Лазорика.
В ході наради були прийняті рішення:
- забезпечити проведення санітарно – просвітницьких заходів, розміщеної наочної агітації(у транспорті, в закладах освіти та охорони здоров’я та інших місцях)
- організувати та проводити профілактичні заходи з посиленням режиму щоденної поточної дезінфекції (обробки громадського, маршрутного, рейсового транспорту для перевезення населення)
- передбачити видатки для придбання закладами охорони здоров’я необхідних засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, противірусних препаратів, дезінфекційних засобів, тощо
- відпрацювати з закладами освіти питання організації медичного контролю школярів та немовлят та проводити санітарні обробки приміщень та інвентарю, направлених на попередження поширення гострої распіраторної хвороби
- укомплектувати транспортні засоби необхідними лікарськими засобами та апаратурою для надання медичної допомоги хворим та особам з підозрою на гостру распіраторну хворобу, спричинену корона вірусом СОVID-2019
- з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, розглянути питання щодо можливості тимчасового обмеження проведення масових заходів на території громад в межах чинного законодавства
Також надана наступна інформація:
Інформацію щодо заходів профілактики захворювання на гостру респіраторні хворобу СОVID - 19.
За даними МОЗ України станом на 27.02.2020 у світі зареєстровано 82 184 лабораторно підтверджених випадків СОVID - 19, з них 2 801 - летальні. Одужало вже 32 897 осіб.
В Україні жодного лабораторного підтвердження випадку СОVID - 19 не зафіксовано.
Випадки коронавірусної інфекції СОVID - 19 зареєстровано у Китайській Народній Республіці, Південній Кореї, Японії, Сінгапурі, Гонконзі, Італії, Таїланді, США, Ірані, Малайзії, Австралії, Німеччині, В'єтнамі, ОАЄ, Франції, Великобританії, Канаді, Філіппінах, Індії, Кувейті, Російській Федерації та інших країнах.
Відповідно до даних ВООЗ вірус, який викликає захворювання СОVID - 19 називається SARS-CoV-2.
Найбільш ймовірними природними резервуарами для SARS-CoV-2 є кажани, але вважається, що вірус подолав видовий бар'єр для людини від іншої проміжної тварини-господаря. Цими проміжними тваринами-господарями можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано.
В цілому коронавірус дуже стабільний в замороженому стані згідно з дослідженнями інших коронавірусів, які показали виживання до двох років при -20°С. Дослідження, проведені на SARS-CoV і MERS-CoV, показують, що ці віруси можуть зберігатися на різних поверхнях протягом декількох днів в залежності від комбінації параметрів, таких як температура, вологість і світло
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор