www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання!
Версія для друку Написати листа

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі в тому числі і осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей з інвалідністю до 18 років.
Коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр, та за освітньої - професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:
“Облік і оподаткування”,
“Економіка” спеціалізація “Економічна кібернетика”,
“Фінанси, банківська справа та страхування”,
“Соціальна робота”,
“Психологія”
на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.
Зараховані на навчання до коледжу студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку.
Адреса Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу: вул. Годованця,13, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300. Довідки за телефоном: (03849) 3-26-51, 0681769617.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор