www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Оздоровлення дітей пільгової категорії
Версія для друку Написати листа
На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.

Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи обласні плани розподілів, прийняли рішення направити дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки за рахунок бюджетних коштів на 5 зміну:

-1 дитину безоплатно до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса з 22 червня до 12 липня 2021 року;

-4 дітей (по 1 дитині – безоплатно, за 20%, за 30% , за 50% вартості путівки) до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Киів, Пуща Водиця, 14-та лінія з 23 червня до 13липня 2021року;

-2 дітей безоплатно до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», м. Киів, Житомирське шосе, 17-й км з 23 червня до 13липня 2021року.

Списки дітей затверджено і направлено до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.


Заступник начальника управління Марина МАЖАРА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор