www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
До уваги операторів ринку, які здійснюють обіг риби та рибної продукції!
Версія для друку Написати листа
До уваги операторів ринку, які здійснюють обіг риби та рибної продукції!

Інформую Вас, що відповідно листа Криворізького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області від 31.08.2020 року №20.2/14031 «Про надання інформації» в Харківській та Луганській області зареєстровано 2 випадки захворювання на ботулізм з трьома постраждалими, які пов’язані з вживанням риби в’яленої (лящ) у серпні поточного року. Відповідно до представлених документів постачальником рибної продукції до місцевих операторів ринку є ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Києві. У наданих документах зазначено, що пункт навантаження продукції: вул Промислова,18, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська область, але фактично у даному селі така адреса відсутня.
Під час розслідування встановлено, що за зазначеною адресою відсутні будь – які відомості. Крім того, зазначений суб’єкт господарювання у реєстрі операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний висновок, не значиться.
Водночас повідомлено, що ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням рибної продукції, надавав декларації виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1Б, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська область. Декларації які видавав ФОП Цирковнюк А.О., відрізняються від декларацій виробника ФОП Шипок Я.В. Крім того, з пояснень ФОП Цирковнюка А.О., встановлено, що він в червні – липні поточного року не здійснював виготовлення ляща в’яленого.
Таким чином, це вказує на можливу підробку документів щодо походження рибної продукції.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор