www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
10 порад, як мешканцям Дніпропетровщини заощадити на електроенергії взимку
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині стовпчик термометра вночі подекуди опускається до -5. Починаючи з грудня, споживання електроенергії населенням традиційно зростає. Через холоди жителі області більше користуються електрообігрівачами, а короткий світловий день змушує родини частіше вмикати освітлення. Зменшити витрати допоможуть сучасні енергоефективні рішення та поради від постачальника електроенергії та газу YASNO.

«Розуміючи, наскільки зростає споживання електроенергії та суми в платіжках взимку, YASNO допомагає українцям дізнатися, як зменшити витрати на енергоресурси в оселі. Нещодавно в рамках проєкту «YASNO_як_заощаджувати», приуроченого до річниці компанії, ми зібрали в одному розділі на сайті поради з економії електроенергії та газу, казки для дітей про раціональне використання енергії та анімаційні ролики з електроприладами. Ми прагнемо показати, що енергоефективні рішення наразі доступні кожному мешканцю Дніпропетровщини», – відзначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб заощадити на електроенергії взимку і зберегти комфорт:


  · Використовуйте місцеве освітлення для робочих зон замість великої люстри з кількома лампами.

  · Вимикайте світло, коли виходите з кімнати.

  · Не залишайте прилади ввімкненими в розетку. Навіть в режимі очікування вони споживають енергію.

  · Усуньте щілини на вікнах та дверях, щоб не було протягів.

  · Замініть старі вікна на сучасні енергозберігаючі. При цьому кожні 2-3 роки варто міняти гумки ущільнювачів та регулювати фурнітуру.

  · Встановіть двозонний лічильник, з яким електроенергія, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічі дешевше. Його можна обрати у складі енергоефективного набору Розумний Watt.

  · Замініть лампи розжарювання на енергоефективні LED-лампи, які функціонують кілька років, безпечні, майже не нагріваються та споживають до 10 разів менше електроенергії.

  · Плануйте роботу електроприладів з розумними розетками, за допомогою яких можна запрограмувати вмикання/вимикання енергоємних приладів на пільгові нічні та вранішні години.

  · Обирайте побутову техніку класу енергоефективності А та вище. Такі прилади економлять до 30% у порівнянні зі старими моделями.  · Перевірте усю електрику в квартирі. Будь-які неполадки в системі можуть стати причиною збільшення витрат на світло. Допоможуть у виявленні проблем професійні енергоаудитори, які також можуть розробити необхідні заходи для економії енергоресурсів.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор