www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Щодо забезпечення пожежної безпеки
Версія для друку Написати листа
Шановні батьки!

Забезпечення пожежної безпеки є невід'ємною частиною
державної діяльності щодо охорони життя та здоров'я людей,
національного багатства і навколишнього природного середовища.

Забезпечення пожежної безпеки в жилих приміщеннях державного,
громадського житлового фонду, фонду житлово-будівельних
кооперативів покладається на квартиронаймачів і власників, а в
жилих будинках приватного житлового фонду та інших спорудах, на
дачах і садових ділянках - на їх власників або наймачів, якщо це
обумовлено договором найму.

Служба у справах дітей райдержадміністрації закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та проводити роботу з дітьми, спрямовану на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем і виховання у дітей бережливого ставлення до національного багатства, а також набуття навичок особистої безпеки в разі виникнення пожежі.
Просимо не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав'янистій підстилці.
Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.
Під час відпочинку на природі необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.
Категорично забороняється розводити вогнища, палити суху траву і гілля під лініями електропередач, поблизу підстанцій, захаращувати охоронні зони енергетичних об'єктів. Під час спалювання стерні, сміття, існує пожежна загроза для прилеглих територій – житлових будинків, лісосмуг, лісів, об'єктів природно- заповідного фонду. За лічені години вогнем знищуються лісові масиви, що вирощувалися десятками років, гинуть дикі звірі та птахи.
Шановні батьки! У наших дітей під час канікул та проведення карантиних заходів з'явилося багато вільного часу. Саме в літній період діти отримують найбільше травм. Своїм прикладом виховуйте дітей, не порушуйте правила безпеки, нагадуйте дітям, що трансформаторні підстанції – не місце для гри. Поблизу ліній електропередач небезпечно гратися, гойдатися на деревах, запускати повітряних зміїв. Слід пам'ятати, що з електрикою та вогнем не жартують. Через дитячі пустощі тисячі людей можуть залишитись без електропостачання, а під загрозою може опинитись здоров'я та життя дитини.
Будьте уважні та обережні!

Оберігайте своїх дітей від будь – яких негараздів!

Служба у справах дітей Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор