www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-1
Версія для друку Написати листа
13 березня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Антона Ткаченка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району.

Під час засідання розглянуто питання готовності відповідних служб до проведення протиепідемічних заходів з метою запобігання занесенню і поширенню на території району гострої распіраторної хвороби, спричиненою корона вірусом.
За результатами доповіді, виступів та з урахуванням обговорення було вирішено рекомендувати головам сільських та селищних рад:

1.1. Передбачити видатки для придбання закладами охорони здоров’я, необхідних засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, противірусних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

1.2. Забезпечити проведення санітарно-просвітницьких заходів, розміщення наочної агітації (у транспорті, в закладах освіти та охорони здоров’я та інших місцях).

1.3. Невідкладно провести позачергові засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо визначення потреби місцевих матеріальних резервів в засобах індивідуального захисту населення для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу.

  1.4. Організувати та проводити профілактичні заходи з посиленням режиму щоденної поточної дезінфекції (обробки громадського, маршрутного, рейсового транспорту для перевезення населення).

  1.5. З метою мінімізації ризиків поширення вірусу розглянути питання щодо можливості тимчасового обмеження проведення масових заходів на території громад в межах чинного законодавства.

  2. Начальнику управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністраці надано доручення невідкладно припинити навчально – виховний процес в дошкільних та загальноосвітніх закладах району на період карантину до 03.04.2020 року.

  2.1.Забезпечити в закладах освіти проведення посиленого протиепідемічного режиму, проведення санітарної обробки приміщень та інвентарю, направлених на попередження поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

  2.2. Проводити цілеспрямовану санітарно-освітню роботу серед батьків, використовуючи всі доступні засоби інформації.

  3. Керівникам закладів охорони здоров’я рекомендовано:


  3.1. Підгототувати заявки на виділення коштів для придбання закладами охорони здоров’я необхідних виробів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, противірусних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

  3.2. Провести підготовку медичного персоналу, задіяного у функціональних підрозділах закладів охорони здоров’я, з питань організації роботи щодо дотримання протиепідемічного режиму та особистої безпеки.

  3.3. Відпрацювати із закладами освіти питання організації медичного контролю за школярами та немовлятами.

  3.4. На базі центру первинної медико-санітарної допомоги створити мобільні медичні бригади з метою активного виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-2019.

  3.5. Перевести заклади охорони здоров’я на посилений протиепідемічний режим, забезпечення проведення комплексу заходів, направлених на попередження внутрішньолікарняного поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

  3.6. Укомплектувати транспортні засоби необхідними лікарськими засобами та апаратурою для надання медичної допомоги хворим та особам з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-2019.

  3.7. Забезпечити:
  проведення первинних протиепідемічних заходів при виявленні хворих (з підозрою щодо захворювання) на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-2019;
  працівників «гарячої лінії» необхідними інформаційними матеріалами для оперативного інформування населення та раннього виявлення симптомів схожих на коронаровірусну інфекцію, заходів по самоізоляції.

  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор