Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


1 вересня 2020 року в опорному комунальному навчальному закладі «Софіївська загальноосвітня школа I-III ступенів» сталася радісна подія – відтепер за дітворою приїжджатеме новенький шкільний автобус, який придбано за підтримки президента України державної програми «Шкільний автобус», за сприянням голови обласної державної адміністрації та обласної ради за кошти державної субвенції та співфінансування з районного бюджету.

Вручити довгоочікуваний подарунок, до навчального закладу завітали голова райдержадміністрації Антон Володимирович Ткаченко, голова районної ради Віталій Володимирович Яценко та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Юріївна Харчук.

Керівники району щиро привітали педагогічний та учнівський колективи закладу із такою знаковою подією в їх шкільному житті та урочисто вручили ключі від новенького комфортабельного шкільного автобуса в.о. директора школи, Євгену Анатолійовичу Ляховецькому, який в свою чергу зазначив, що відтепер школярі зможуть без проблем дістатися свого навчального закладу, брати участь у районних, обласних та всеукраїнських заходах, а також з комфортом і безпекою подорожувати.

Приємно зазначити, що це вже другий автобус отримано в опорний заклад з державного бюджету, тому для дітей Гейківської філії передано теж автобус.

Хочеться подякувати всім, хто причетний до цієї святкової події, та побажати головним пасажирам безпечних та цікавих поїздок!