www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Версія для друку Написати листа
20 березня 2020 року під керівництвом голови Криворізької райдержадміністрації та присутніх членів комісії відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району.

Під час засідання розглянуто питання готовності відповідних служб до проведення протиепідемічних заходів з метою запобігання занесенню і поширенню на території району гострої распіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом.
За результатами обговорення було надано та надіслано відповідні доручення керівникам відповідних служб та установ :

    1.Установити особливий режим в’їзду на територію району та виїзду з неї громадян і транспортних засобів, а у разі необхідності - проводити санітарний огляд та санітарну обробку речей, багажу, транспортних засобів та вантажів.

    2.Створити на території Криворізького району контрольно-пропускні пункти (далі – КПП) відповідно до дислокації (додається).

    3.Залучити в установленому порядку для роботи на КПП співробітників Криворізького районного відділення поліції КВП ГУНП в Дніпропетровській області, Криворізького районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, працівників медичних закладів.

    4. Забезпечити медичних працівників, залучених до роботи на КПП, засобами для здійснення температурного скринінгу.

    5.Забезпечити КПП: наметами, освітленням, інвентарем (столи, стільці тощо).

    6.Вжити заходів щодо безперебійного цілодобового функціонування КПП шляхом забезпечення: біотуалетами, дезінфікуючими засобами, інвентарем (столи, стільці, обігрівачі тощо), харчуванням.

    7.Організувати оперативний обмін інформацією стосовно інфікованих осіб з метою виявлення їх оточення.
    Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор