www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
12 лютого 2020 року відбулося засідання комісії
Версія для друку Написати листа
12 лютого 2020 року відбулося 1 засідання комісії з питання формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції для придбання соціального житла, житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

В засіданні районної комісії прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Радченко Т.М., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гунько В.В., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Паливода Ю.В., провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Куліковська О.М., начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Харчук Н.Ю., директор Криворізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Серьожкіна О.М., завідувач сектором з правової роботи апарату райдержадміністрації Альохіна В.В., завідувач сектором житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Шрамко С.А., заступник начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Бутко В.М., головний спеціаліст першого Криворізького бюро правової допомоги Волкобой І.С., заступник начальника управління - начальник відділу призначення державних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мажара М.А.
На засіданні комісії було розглянуто питання про розгляд документації для придбання на вторинному ринку житлового приміщення особою з числа дітей-сиріт, за рахунок грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 (зі змінами).

Члени комісії вирішили:

1. Враховуючи подані на розгляд комісії документи, погодити придбання на вторинному ринку житлового приміщення (квартири).
2. Доручити управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Гунько):
2.1. Підготувати проект розпорядження про затвердження даного протоколу протягом 10 календарних днів з моменту прийняття цього рішення;
2.2. Підготувати та надати особі з числа дітей-сиріт письмову згоду на переказ коштів із спеціального рахунка як оплату за договором із визначенням суми, що підлягає перерахуванню, та реквізити рахунка для перерахування.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор