www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Унверситет ІІІ віку в умовах карантину
Версія для друку Написати листа
Унверситет ІІІ віку

Враховуючи ситуацію в країні, адміністрація територіального центру в особі директора Брайченко Людмили Олександрівни, велику увагу приділяє заходам щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID -19 та дотриманню протиепідемічних заходів.

19 та 23 червня відбулася чергова зустріч мешканців сіл Новопілля та Веселе – слухачів відділення адаптації Територіального центру соціального обслуговування Криворізького району. Тому присутнім була запропонована лекція «Коронавірус в Україні».

Слухачам змістовно була донесена інформація як дотримуватись умов карантину, які симптоми коронавірусу, як правильно користуватись антисептиком, як дотримуватись дистанції при спілкуванні в місцях масового скупчення людей, а ліпше уникати таких місць. Адже наші підопічні – це люди похилого віку, які найбільш вразливі до захворювань.

Присутні зацікавлено слухали, обговорювали та ставили запитання. Адже ця тема стосується кожного. Смакуючи літній компот з печивом обговорювали вільні теми, адже в умовах карантину так не хватало спілкування з друзями, односельцями .

В умовах сьогодення Університет Ш віку – це проект підтримки і турботи, який дозволяє людям відчути себе потрібними.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор