www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку
Версія для друку Написати листа

Університет Ш віку

20 лютого 2020р. Україна вшановувала пам»ять Героїв Небесної Сотні – людей які віддали своє життя за можливість Україні змінитися, за країну гідності, де життя високо цінується, де правила справедливі і захищенні законом. Тому Університет Ш віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району провів тематичні заходи «Вшановуємо подвиг героїв Небесної Сотні» 18 та 20 лютого 2020р. для своїх слухачів – мешканців сіл Лозуватка та Вільне.

Згадували події січня-лютого 2014року,згадували подвиг людей, які віддали своє життя . Ми пам»ятаємо з чим і чому люди стали до боротьби, маємо завжди це пам»ятати. І крок за кроком рухатися напрямком гідності, волі та мужності, відвойовувати краще життя собі, своїй родині та країні. Хоча і страшною ціною, але українці визначили шлях всієї держави.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам»ять тих, хто загинув у трагічні дні на Майдані.

Зустріч пройшла у теплій, дружній та щирій атмосфері. Підопічні територіального центру дякували організаторам Університету Ш віку за чудовий тематичний захід та за гарно проведений час .
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор