www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Повір у себе, і в тебе повірять інші! У Криворізькому районі на базі Вільненського СБК Криворізьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації проведено щорічний фестиваль творчості та мистецтва для 33-ох дітей з особливими потребами.
Версія для друку Написати листа
Повір у себе, і в тебе повірять інші!

03 грудня в Міжнародний День людей з інвалідністю у Криворізькому районі на базі Вільненського СБК Криворізьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації проведено щорічний фестиваль творчості та мистецтва для 33-ох дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші».

Фестиваль розпочався зустріччю казкових героїв з сюрпризами, загадками, розважальними іграми, танцями та виставкою образотворчо- прикладного мистецтва, на якій були представлені творчі роботи учасників фестивалю. Малюнки, аплікації, орігамі, поробки з конструктору, різноманітні прикраси з біссеру, джгутова філігрань приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками. У кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість і сонячний настрій, який хлопчики й дівчатка передали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів. На фестивалі панувала сонячна та дружня атмосфера, учасники фестивалю декламували вірші, співали пісні та із задоволенням приймали вітання від учасників художньої самодіяльності Надеждівського СБК, Веселівського СБК та Червоношахтарської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До дітей на районний фестиваль завітали гості: перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації - Світлана Леонідівна Сінєльнік, заступник голови Криворізької райдержадміністрації – Сергій Степанович Валецький та директор Криворізького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді – Ольга Миколаївна Серьожкіна.

Теплими та щирими словами звернулася до дітей та батьків Світлана Леонідівна, яка побажала від щирого серця міцного здоров'я, щастя, здійснення всіх задумів і творчих злетів, успіхів та віри у власні сили, щоб Господь протягом життя зігрівав їх своєю ласкою та благодаттю.

Під час проведення районного заходу усіх учасників фестивалю з батьками пригощали смачною випічкою, солодощами та фруктами, організаторами вручені подарунки.

Висловлюємо вдячність за гостинний та теплий прийом дітей з особливими потребами та їх батьків директору КНЗ «Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - Волошиній Ю.М., художньому керівнику Вільненського СБК Шамайло А.О, керівникам Надеждівського СБК – Козловій В.І., Веселівського СБК – Бойченко Л,О., провідному методисту РМК при управлінні освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, талановиту ведучу – Ванжулі О.О. та усім, хто долучився до проведення районного фестивалю, адже завдяки всім Вам діти повертались додому з незабутніми враженнями та позитивними емоціями. Для особливих дітей ця подія була не тільки відчуттям новорічного дива, вона надала можливість їм сприймати себе більш дорослими та самостійними, усвідомити свою значущість і причетність до соціальних зв'язків та подій!

Сонячні діти Криворізького району вітають з прийдешніми святами всіх дітей України та закликають долучитися до спільної акції "Діти – за мир!".

Тож нехай у Ваших домівках завжди буде мир, злагода і веселий дитячий сміх!

Начальник відділу соціальної роботи

КрРЦСССДМ

Ірина Логінова


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор