www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
YASNO розповідає, куди звертатися щодо нарахувань за електроенергію
Версія для друку Написати листа
Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO щомісяця здійснює нарахування за світло та надсилає платіжки жителям Дніпропетровщини. Постачальник допомагає клієнтам, яким необхідна додаткова консультація, та готовий надати індивідуальні роз’яснення щодо суми у рахунку.

Щомісяця оператор системи розподілу (ОСР) розраховує обсяг споживання кожного клієнта відповідно до переданих ним показань лічильника або тих, що зафіксував контролер. Якщо ОСР не отримав дані приладу обліку, кількість використаних кіловат-годин він визначає на основі середньомісячного споживання клієнта. Далі ця інформація надходить до постачальника YASNO, який здійснює нарахування та виставляє рахунки.

Тому, якщо виникають питання щодо розрахунку обсягу споживання, необхідно звертатися до свого оператора системи розподілу (ОСР). На Дніпропетровщині – це «ДТЕК Дніпровські електромережі», «Центральна енергетична компанія» або «Укрзалізниця».

У випадку, коли питання не стосується обсягів споживання, а клієнту необхідно перевірити стан особового рахунку, дізнатися причину заборгованості чи переплати, уточнити про зарахування коштів, тоді йому варто звертатися до постачальника YASNO. Це можна зробити одним зі зручних способів:


    · в Особистому кабінеті можна самостійно переглянути історію нарахувань та платежів;

    · отримати консультацію можна написавши листа на електронну адресу dp@yasno.com.ua

    · спеціалісти контакт-центру нададуть відповідь в особисті повідомлення на сторінці Facebook або за телефоном (056/050/067) 770-11-55

    · за рекомендацією спеціаліста контакт-центру, лише за необхідності очної консультації, клієнту буде запропоновано відвідати найближчий енергоофіс YASNO.


«Ми прагнемо бути ще ближче та доступніше для клієнтів. Спеціалісти YASNO допоможуть кожному, хто потребує індивідуальної консультації щодо нарахувань. Тепер для цього не потрібно витрачати час та кудись йти – більшість питань можна вирішити у зручному місці прямо зі свого смартфону. В Особистому кабінеті, через соціальні мережі, електронну пошту чи телефонний дзвінок – ми завжди поруч та готові допомогти», – сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор