www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні - грудні 2020 року
Версія для друку Написати листа
Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні - грудні 2020 року

    1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020 з 01 жовтня по 30 грудня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
    2. Явці на призовну дільницю Криворізького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни які народилися у 1993-2001 рр, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
    3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Кривий Ріг, вулиця Глінки, 15, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 10 жовтня 2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
    4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу тимчасово перебувають на території Криворізького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до районной територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з законодавством.
ТВО військового комісара Криворізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
    майор
Андрій ЕВТУШЕНКО


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор