www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Майже 44 тисячі клієнтів «Дніпропетровськгазу» користуються чат-ботом 7104ua у Viber
Версія для друку Написати листа
Майже 44 тисячі клієнтів «Дніпропетровськгазу» користуються чат-ботом 7104ua у Viber

У чат-боті Viber 7104ua можна перевірити стан особового рахунку, передати показання лічильників та сплатити рахунки за газ та його доставку. Підписатися на паблік-акаунт можна за допомогою смартфона чи планшета.
З квітня онлайн-сервіс 7104 у Viber приймає показання лічильників з фото. Після ручного введення показників лічильника в чат-бот, споживач зможе додати і фото самого лічильника. Знімок можна прикріпити з галереї телефону.
«Наші клієнти передають показання лічильника різними способами: за допомогою мобільних додатків 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iPhone), надсилають смс на номер 7104, телефонують до Контакт-центру за номером 067 00 90 104. Проте, Viber-бот стає все більш популярним, особливо завдяки можливості додати фото лічильника. Ця функція дозволяє уникнути помилок під час передачі показань. Якщо ви вказали дані лічильника некоректно, викликати контролера, як це було раніше, непотрібно. Достатньо відправити фото свого лічильника та ваші дані будуть скориговані», - говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ «Дніпропетровськгаз» Аліна Левкович.
Приєднатись до чат-боту може кожен бажаючий. Для цього достатньо сканувати QR-код смартфоном та вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу). Спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.
Крім того, в одному акаунті 7104ua у Viber можна зареєструвати до п'яти особових рахунків. До того ж користувачам сервісу доступна функція – завантажувати рахунки у форматі PDF.
У травні серед усіх, хто користується 7104ua у Viber, розіграють крутий смартфон. Щоб взяти участь в акції необхідно приєднатися до чат-боту, підписатися на сторінку АТ «Дніпропетровськгаз» у Facebook, запросити підписатися друзів та пошити допис про розіграш на своїй сторінці.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор